Schedule & Results (Upper Ottawa Valley Minor Hockey League)
Divisions
Safe Sport
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Divisions
Organization Menu
Home
About Us
Mission & Vision
Executive Members
Contact Us
Games Centre
Schedule & Results
Organization Calendar
Standings
Documents
Constitution
Meeting Minutes
Resources
Tournaments
Managers
Upload Game Sheet
House League
Competitive
Report Scores
Reschedule Game
Officials
Rule of the Week
How to Submit GIR
Links
Home
Schedule & Results
Sitemap
Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
800 Games
Filter By Association
All Associations
800 games
All Associations
800 games
Arnprior Packers
213 games
Barry's Bay Bears
137 games
Deep River Knights
136 games
Eganville Eagles
109 games
Muskrat Voyageurs
172 games
Pembroke Kings
285 games
Petawawa Patriots
273 games
Renfrew Timberwolves
222 games
×
Filter By Venue
All Venues
800 games
All Venues
800 games
Arnprior NSC (A)
73 games
Arnprior NSC (B)
39 games
Barrys Bay PJYCC
69 games
Beachburg
25 games
Cobden
57 games
Deep River
63 games
Eganville
55 games
Pad 1 - Deslaurier
84 games
Pad 2 - BEI
36 games
Pembroke PACC
120 games
Pembroke PMC
40 games
Petawawa Civic
125 games
Silver Dart (Bear - A)
3 games
Silver Dart (Stag - B)
1 game
Westmeath
10 games
×
×
All Current Seasons
Current Seasons
All Current Seasons
2023-2024
COMP
2023-2024
HOUSE
Other Seasons
COMP
2022-2023
HOUSE
2022-2023
×
Dec 2023
205 games
Jan 2024
220 games
Feb 2024
209 games
Mar 2024
166 games
March 2024
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Petawawa Patriots 2
@ Deep River Knights 1
U13H-B-18
Deep River
5-2
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Pembroke Kings 1
@ Renfrew Timberwolves 2
U15H-A-13
Pad 2 - BEI
3-0
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:00 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Muskrat Voyageurs
@ Renfrew Timberwolves
U18R-P18
Pad 1 - Deslaurier
4-4
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:00 AM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Petawawa Patriots 3
@ Petawawa Patriots 2
U11H-B-18
Petawawa Civic
1-3
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:30 AM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Petawawa Patriots 1
@ Renfrew Timberwolves
U13H-B-19
Pad 1 - Deslaurier
1-5
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Pembroke Kings 4
@ Petawawa Patriots 1
U11H-C-17
Petawawa Civic
0-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:30 PM
Playoffs
COMP • Under 11
Deep River Knights
@ Renfrew Timberwolves
U11R-P15
Pad 1 - Deslaurier
1-7
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Renfrew Timberwolves 1
@ Muskrat 2
U11H-A-17
Cobden
0-3
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:45 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Pembroke Kings
@ Renfrew Timberwolves
U13R-P05
Pad 1 - Deslaurier
9-5
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Petawawa Patriots 1
@ Deep River Knights
U18H-A-16
Deep River
5-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:10 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Deep River Knights 1
@ Pembroke Kings 3
U13H-B-17
Pembroke PMC
1-4
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:15 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Petawawa Patriots 1
@ Petawawa Patriots 2
U15H-B-13
Petawawa Civic
1-7
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:35 AM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Muskrat 1
@ Deep River Knights 1
U13H-B-03
Deep River
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:00 AM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Deep River Knights 1
@ Renfrew Timberwolves 2
U11H-C-18
Pad 1 - Deslaurier
0-6
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:00 AM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Renfrew Timberwolves 3
@ Petawawa Patriots 4
U11H-A-18
Petawawa Civic
8-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Pembroke Kings
@ Arnprior Packers
U18R-P20
Arnprior NSC (A)
8-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Arnprior Packers 1
@ Petawawa Patriots 2
U13H-B-20
Petawawa Civic
0-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:10 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 13
Eganville Eagles
@ Pembroke Kings 1
U13H-A-12
Pembroke PACC
3-4
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:00 PM
Playoffs
COMP • Under 11
Arnprior Packers
@ Petawawa Patriots
U11R-P10
Petawawa Civic
2-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:10 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Petawawa Patriots 3
@ Pembroke Kings 3
U18H-A-17
Pembroke PACC
2-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:30 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Petawawa Patriots
@ Muskrat Voyageurs
U13R-P13
Cobden
2-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:00 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Arnprior Packers
@ Muskrat Voyageurs
U15R-P13
Cobden
5-4
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:00 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Deep River Knights
@ Petawawa Patriots
U15R-P14
Petawawa Civic
1-6
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:00 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Arnprior Packers
@ Renfrew Timberwolves
U13R-P14
Pad 1 - Deslaurier
0-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:30 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Renfrew Timberwolves
@ Petawawa Patriots
U18R-P19
Petawawa Civic
3-3
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Arnprior Packers 2
@ Petawawa Patriots 2
U11H-B-19
Petawawa Civic
4-6
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:10 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Muskrat 1
@ Pembroke Kings 2
U11H-C-19
Pembroke PACC
2-7
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:10 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Eganville Eagles 1
@ Pembroke Kings 3
U11H-A-19
Pembroke PMC
2-5
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Deep River Knights
@ Petawawa Patriots 1
U15H-B-14
Petawawa Civic
1-0
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:10 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Muskrat 1
@ Pembroke Kings 3
U13H-B-21
Pembroke PACC
1-4
Game Details
Venue Info
Mon 04
9:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Muskrat 1
@ Petawawa Patriots 2
U18H-B-18
Petawawa Civic
0-1
Game Details
Venue Info
Mon 04
9:10 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Deep River Knights
@ Pembroke Kings 2
U18H-A-18
Pembroke PMC
8-0
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Arnprior Packers 2
@ Arnprior Packers 1
U11H-B-20
Arnprior NSC (A)
0-3
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Arnprior Packers 2
@ Eganville Eagles
U15H-A-14
Eganville
2-2
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:30 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Renfrew Timberwolves
@ Deep River Knights
U13R-P10
Deep River
6-3
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:00 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Pembroke Kings
@ Arnprior Packers
U13R-P15
Arnprior NSC (A)
4-0
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Pembroke Kings 4
@ Barry's Bay Bears 2
U11H-C-20
Barrys Bay PJYCC
2-4
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Muskrat 1
@ Eganville Eagles 2
U18H-B-19
Eganville
1-4
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:10 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Barry's Bay Bears 1
@ Pembroke Kings 1
U11H-B-21
Pembroke PACC
5-2
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Petawawa Patriots 3
@ Eganville Eagles 1
U18H-A-19
Eganville
0-4
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 13
Pembroke Kings 2
@ Barry's Bay Bears 2
U13H-A-14
Pembroke PACC
5-6
Game Details
Venue Info
Tue 05
9:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Petawawa Patriots 2
@ Renfrew Timberwolves 1
U18H-B-20
Pad 2 - BEI
6-5
Game Details
Venue Info
Wed 06
6:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Renfrew Timberwolves 2
@ Muskrat 1
U11H-C-21
Beachburg
11-1
Game Details
Venue Info
Wed 06
6:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Pembroke Kings 3
@ Renfrew Timberwolves 3
U11H-A-20
Pad 2 - BEI
3-4
Game Details
Venue Info
Wed 06
6:00 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Arnprior Packers
@ Petawawa Patriots
U15R-P10
Petawawa Civic
5-5
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Barry's Bay Bears 3
@ Muskrat 2
U11H-A-21
Beachburg
6-2
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:20 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Barry's Bay Bears
@ Deep River Knights
U18H-A-20
Deep River
1-3
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Muskrat Voyageurs
@ Petawawa Patriots
U18R-P13
Petawawa Civic
4-5
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Deep River Knights
@ Muskrat 1
U15H-B-15
Beachburg
0-3
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Renfrew Timberwolves
@ Muskrat 1
U13H-B-10
Cobden
7-0
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:10 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Renfrew Timberwolves
@ Pembroke Kings
U15R-P15
Pembroke PMC
3-2
Game Details
Venue Info
Wed 06
9:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Eganville Eagles 1
@ Petawawa Patriots 1
U18H-A-15
Petawawa Civic
3-4
Game Details
Venue Info
Wed 06
9:40 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Arnprior Packers
@ Pembroke Kings
U18R-P15
Pembroke PMC
2-6
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Barry's Bay Bears 3
@ Petawawa Patriots 4
U11H-A-15
Barrys Bay PJYCC
6-1
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Eganville Eagles 1
@ Barry's Bay Bears
U18H-A-21
Barrys Bay PJYCC
1-4
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Pembroke Kings 2
@ Renfrew Timberwolves 1
U15H-A-15
Pad 2 - BEI
1-9
Game Details
Venue Info
Fri 08
9:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Eganville Eagles 2
@ Renfrew Timberwolves 2
U18H-B-21
Pad 1 - Deslaurier
2-2
Game Details
Venue Info
Fri 08
9:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Pembroke Kings 2
@ Petawawa Patriots 3
U18H-A-01
Pembroke PACC
0-0
Game Details
Venue Info
Mon 18
6:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Deep River Knights 1
@ Muskrat 1
U11H-C-Elim
Cobden
0-6
Game Details
Venue Info
Mon 18
6:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Eganville Eagles 1
@ Petawawa Patriots 4
U11H-A-Elim
Petawawa Civic
3-2
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:00 PM
Playoffs
COMP • Under 11
Renfrew Timberwolves
@ Muskrat Voyageurs
U11R-S-1
Cobden
5-6
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:00 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Pembroke Kings
@ Petawawa Patriots
U13R-G-1
Petawawa Civic
1-4
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:20 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Petawawa Patriots 1
@ Deep River Knights 1
U13H-B-Elim
Deep River
1-3
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:30 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Eganville Eagles 2
@ Arnprior Packers 2
U11H-B-Elim
Arnprior NSC (B)
3-6
Game Details
Venue Info
Mon 18
7:30 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Pembroke Kings 3
@ Renfrew Timberwolves
U13H-BS-1
Pad 1 - Deslaurier
0-4
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 13
Barry's Bay Bears 1
@ Barry's Bay Bears 2
U13H-AG-1
Barrys Bay PJYCC
0-5
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Renfrew Timberwolves 1
@ Muskrat 1
U18H-B-Elim
Cobden
1-2
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:00 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Muskrat Voyageurs
@ Pembroke Kings
U15R-S-1
Pembroke PMC
7-5
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:30 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Renfrew Timberwolves 2
@ Renfrew Timberwolves 1
U15H-AG-1
Pad 1 - Deslaurier
0-3
Game Details
Venue Info
Mon 18
9:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Petawawa Patriots 3
@ Pembroke Kings 2
U18H-A-Elim
Pembroke PACC
2-1
Game Details
Venue Info
Tue 19
6:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Pembroke Kings 2
@ Eganville Eagles
U15H-AB-1
Eganville
1-0
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Pembroke Kings 1
@ Arnprior Packers 2
U15H-AS-1
Arnprior NSC (A)
1-3
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Petawawa Patriots 1
@ Barry's Bay Bears 2
U11H-CG-1
Barrys Bay PJYCC
3-3
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Pembroke Kings 1
@ Eganville Eagles 2
U18-BS-1
Eganville
2-2
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Petawawa Patriots 3
@ Pembroke Kings 1
U11H-BS-1
Pembroke PACC
6-2
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:50 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Arnprior Packers
@ Renfrew Timberwolves
U15R-G-1
Pad 1 - Deslaurier
3-5
Game Details
Venue Info
Tue 19
7:55 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Petawawa Patriots
@ Deep River Knights
U15R-B-1
Deep River
2-5
Game Details
Venue Info
Tue 19
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Petawawa Patriots 3
@ Eganville Eagles 1
U18H-AB-1
Eganville
2-4
Game Details
Venue Info
Tue 19
9:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Muskrat 1
@ Renfrew Timberwolves 2
U18H-BB-1
Pad 2 - BEI
0-3
Game Details
Venue Info
Tue 19
9:10 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Arnprior Packers
@ Renfrew Timberwolves
U18R-Elim
Pad 1 - Deslaurier
3-2
Game Details
Venue Info
Wed 20
6:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Pembroke Kings 3
@ Muskrat 2
U11H-AS-1
Beachburg
3-2
Game Details
Venue Info
Wed 20
6:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Eganville Eagles 1
@ Renfrew Timberwolves 1
U11H-AB-1
Pad 2 - BEI
0-4
Game Details
Venue Info
Wed 20
6:00 PM
Playoffs
COMP • Under 11
Pembroke Kings
@ Petawawa Patriots
U11R-G-1
Petawawa Civic
1-3
Game Details
Venue Info
Wed 20
6:30 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Deep River Knights
@ Renfrew Timberwolves
U13R-S-1
Pad 1 - Deslaurier
2-8
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Pembroke Kings 4
@ Pembroke Kings 2
U11H-CS-1
Pembroke PACC
4-2
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:20 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Petawawa Patriots 1
@ Deep River Knights
U18H-AG-1
Deep River
1-1
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:30 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Renfrew Timberwolves 3
@ Barry's Bay Bears 3
U11H-AG-1
Barrys Bay PJYCC
1-1
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:30 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Arnprior Packers
@ Petawawa Patriots
U18R-B-1
Petawawa Civic
1-3
Game Details
Venue Info
Wed 20
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 13
Eganville Eagles
@ Pembroke Kings 2
U13H-AS-1
Pembroke PACC
7-3
Game Details
Venue Info
Wed 20
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 13
Arnprior Packers 2
@ Pembroke Kings 1
U13H-AB-1
Pembroke PMC
2-5
Game Details
Venue Info
Wed 20
9:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Arnprior Packers
@ Petawawa Patriots 2
U18H-BG-1
Petawawa Civic
1-2
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Arnprior Packers 2
@ Arnprior Packers 1
U11H-BB-1
Arnprior NSC (A)
2-2
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Renfrew Timberwolves 1
@ Eganville Eagles 1
U11H-AB-2
Eganville
3-0
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Muskrat 1
@ Renfrew Timberwolves 2
U11H-CB-1
Pad 2 - BEI
0-2
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:30 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Muskrat Voyageurs
@ Arnprior Packers
U13R-B-1
Arnprior NSC (B)
1-3
Game Details
Venue Info
Thu 21
6:30 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Petawawa Patriots 1
@ Deep River Knights
U15H-BB-1
Deep River
3-3
Game Details
Venue Info
Thu 21
7:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 13
Barry's Bay Bears 2
@ Barry's Bay Bears 1
U13H-AG-2
Barrys Bay PJYCC
3-3
Game Details
Venue Info
Thu 21
7:00 PM
Playoffs
COMP • Under 11
Petawawa Patriots
@ Pembroke Kings
U11R-G-2
Pembroke PACC
8-0
Game Details
Venue Info
Thu 21
7:30 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Pembroke Kings
@ Muskrat Voyageurs
U15R-S-2
Cobden
1-3
Game Details
Venue Info
Thu 21
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Pembroke Kings 3
@ Barry's Bay Bears
U18H-AS-1
Barrys Bay PJYCC
0-2
Game Details
Venue Info
Thu 21
8:30 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Eganville Eagles 2
@ Pembroke Kings 1
U18-BS-2
Pembroke PACC
2-5
Game Details
Venue Info
Thu 21
9:00 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Pembroke Kings
@ Muskrat Voyageurs
U18R-G-1
Cobden
6-1
Game Details
Venue Info
Fri 22
7:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Pembroke Kings 2
@ Pembroke Kings 4
U11H-CS-2
Pembroke PACC
4-5
Game Details
Venue Info
Fri 22
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Barry's Bay Bears 1
@ Petawawa Patriots 2
U11H-BG-1
Petawawa Civic
3-2
Game Details
Venue Info
Fri 22
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Arnprior Packers 2
@ Pembroke Kings 1
U15H-AS-2
Pembroke PACC
2-0
Game Details
Venue Info
Fri 22
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Barry's Bay Bears
@ Petawawa Patriots 2
U15H-BG-1
Petawawa Civic
2-5
Game Details
Venue Info
Fri 22
9:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Eganville Eagles
@ Pembroke Kings 2
U15H-AB-2
Pembroke PACC
3-2
Game Details
Venue Info
Sat 23
9:00 AM
Playoffs
COMP • Under 11
Deep River Knights
@ Arnprior Packers
U11R-B-1
Arnprior NSC (A)
0-8
Game Details
Venue Info
Sat 23
10:30 AM
Playoffs
COMP • Under 15
Renfrew Timberwolves
@ Arnprior Packers
U15R-G-2
Arnprior NSC (A)
3-2
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 13
Pembroke Kings 1
@ Arnprior Packers 2
U13H-AB-2
Arnprior NSC (A)
4-1
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 13
Pembroke Kings 2
@ Eganville Eagles
U13H-AS-2
Eganville
1-10
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Muskrat 1
@ Arnprior Packers 1
U15H-BS-1
Arnprior NSC (A)
0-3
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Deep River Knights 1
@ Muskrat 1
U13H-BB-1
Cobden
3-3
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Renfrew Timberwolves
@ Pembroke Kings 3
U13H-BS-2
Pembroke PACC
3-2
Game Details
Venue Info
Sat 23
3:30 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Deep River Knights
@ Petawawa Patriots 1
U15H-BB-2
Petawawa Civic
2-0
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Muskrat 2
@ Pembroke Kings 3
U11H-AS-2
Pembroke PMC
3-6
Game Details
Venue Info
Sat 23
7:15 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Eganville Eagles 1
@ Petawawa Patriots 3
U18H-AB-2
Petawawa Civic
5-3
Game Details
Venue Info
Sun 24
10:35 AM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Muskrat 1
@ Deep River Knights 1
U13H-BB-2
Deep River
2-1
Game Details
Venue Info
Sun 24
12:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Arnprior Packers 1
@ Arnprior Packers 2
U11H-BB-2
Arnprior NSC (A)
1-3
Game Details
Venue Info
Sun 24
12:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Pembroke Kings 1
@ Petawawa Patriots 3
U11H-BS-2
Petawawa Civic
3-3
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Barry's Bay Bears 2
@ Petawawa Patriots 1
U11H-CG-2
Petawawa Civic
3-3
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:10 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Muskrat Voyageurs
@ Pembroke Kings
U18R-G-2
Pembroke PACC
5-3
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:30 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Arnprior Packers
@ Muskrat Voyageurs
U13R-B-2
Cobden
0-8
Game Details
Venue Info
Sun 24
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Renfrew Timberwolves 2
@ Muskrat 1
U18H-BB-2
Cobden
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 24
8:00 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Deep River Knights
@ Petawawa Patriots
U15R-B-2
Petawawa Civic
2-2
Game Details
Venue Info
Mon 25
6:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Deep River Knights 1
@ Muskrat 1
U13H-BB-3
Cobden
1-2
Game Details
Venue Info
Mon 25
6:30 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Barry's Bay Bears 3
@ Renfrew Timberwolves 3
U11H-AG-2
Pad 1 - Deslaurier
1-2
Game Details
Venue Info
Mon 25
6:30 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Arnprior Packers 1
@ Petawawa Patriots 2
U13H-BG-1
Petawawa Civic
1-5
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Petawawa Patriots 2
@ Barry's Bay Bears 1
U11H-BG-2
Barrys Bay PJYCC
1-0
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:00 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Petawawa Patriots
@ Pembroke Kings
U13R-G-2
Pembroke PACC
5-2
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Petawawa Patriots 3
@ Pembroke Kings 1
U11H-BS-3
Pembroke PMC
4-1
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:10 PM
Playoffs
COMP • Under 11
Arnprior Packers
@ Deep River Knights
U11R-B-2
Deep River
6-0
Game Details
Venue Info
Mon 25
7:30 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Deep River Knights
@ Petawawa Patriots
U15R-B-4
Petawawa Civic
2-5
Game Details
Venue Info
Mon 25
8:00 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Petawawa Patriots
@ Arnprior Packers
U18R-B-2
Arnprior NSC (A)
5-4
Game Details
Venue Info
Mon 25
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Petawawa Patriots 2
@ Barry's Bay Bears
U15H-BG-2
Barrys Bay PJYCC
1-1
Game Details
Venue Info
Mon 25
8:30 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Renfrew Timberwolves 1
@ Renfrew Timberwolves 2
U15H-AG-2
Pad 1 - Deslaurier
2-1
Game Details
Venue Info
Mon 25
9:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Deep River Knights
@ Petawawa Patriots 1
U18H-AG-2
Petawawa Civic
4-0
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Arnprior Packers 2
@ Arnprior Packers 1
U11H-BB-3
Arnprior NSC (A)
3-5
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 15
Pembroke Kings 2
@ Eganville Eagles
U15H-AB-3
Eganville
1-4
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:30 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Renfrew Timberwolves
@ Deep River Knights
U13R-S-2
Deep River
2-3
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:30 PM
Playoffs
COMP • Under 11
Muskrat Voyageurs
@ Renfrew Timberwolves
U11R-S-2
Pad 1 - Deslaurier
5-2
Game Details
Venue Info
Tue 26
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 13
Petawawa Patriots 2
@ Arnprior Packers 1
U13H-BG-2
Arnprior NSC (A)
5-4
Game Details
Venue Info
Tue 26
7:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Petawawa Patriots 1
@ Barry's Bay Bears 2
U11H-CG-3
Barrys Bay PJYCC
3-2
Game Details
Venue Info
Tue 26
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Pembroke Kings 1
@ Eganville Eagles 2
U18-BS-3
Eganville
1-5
Game Details
Venue Info
Tue 26
7:55 PM
Playoffs
COMP • Under 15
Petawawa Patriots
@ Deep River Knights
U15R-B-3
Deep River
7-5
Game Details
Venue Info
Tue 26
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Petawawa Patriots 2
@ Arnprior Packers
U18H-BG-2
Arnprior NSC (A)
1-2
Game Details
Venue Info
Tue 26
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 13
Barry's Bay Bears 1
@ Barry's Bay Bears 2
U13H-AG-3
Barrys Bay PJYCC
0-3
Game Details
Venue Info
Tue 26
9:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Muskrat 1
@ Renfrew Timberwolves 2
U18H-BB-3
Pad 1 - Deslaurier
1-4
Game Details
Venue Info
Wed 27
6:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Renfrew Timberwolves 2
@ Muskrat 1
U11H-CB-2
Beachburg
2-3
Game Details
Venue Info
Wed 27
6:30 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Deep River Knights
@ Renfrew Timberwolves
U13R-S-3
Pad 1 - Deslaurier
3-6
Game Details
Venue Info
Wed 27
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Barry's Bay Bears 1
@ Petawawa Patriots 2
U11H-BG-3
Petawawa Civic
3-2
Game Details
Venue Info
Wed 27
7:20 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Petawawa Patriots 1
@ Deep River Knights
U18H-AG-3
Deep River
6-1
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Arnprior Packers 1
@ Muskrat 1
U15H-BS-2
Beachburg
6-1
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Eganville Eagles 2
@ Pembroke Kings 1
U18-BS-4
Pembroke PACC
4-3
Game Details
Venue Info
Wed 27
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Barry's Bay Bears
@ Petawawa Patriots 2
U15H-BG-3
Petawawa Civic
3-2
Game Details
Venue Info
Wed 27
9:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Barry's Bay Bears
@ Pembroke Kings 3
U18H-AS-2
Pembroke PACC
1-2
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 11
Arnprior Packers 1
@ Arnprior Packers 2
U11H-BB-4
Arnprior NSC (A)
3-2
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 11
Renfrew Timberwolves 3
@ Barry's Bay Bears 3
U11H-AG-3
Barrys Bay PJYCC
3-1
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:00 PM
Playoffs - C Division
HOUSE • Under 11
Muskrat 1
@ Renfrew Timberwolves 2
U11H-CB-3
Pad 2 - BEI
1-2
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:30 PM
Playoffs
COMP • Under 13
Muskrat Voyageurs
@ Arnprior Packers
U13R-B-3
Arnprior NSC (B)
3-0
Game Details
Venue Info
Thu 28
6:30 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Petawawa Patriots 1
@ Deep River Knights
U15H-BB-3
Deep River
1-3
Game Details
Venue Info
Thu 28
7:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 15
Petawawa Patriots 2
@ Barry's Bay Bears
U15H-BG-4
Barrys Bay PJYCC
3-1
Game Details
Venue Info
Thu 28
7:30 PM
Playoffs
COMP • Under 18
Pembroke Kings
@ Muskrat Voyageurs
U18R-G-3
Cobden
3-2
Game Details
Venue Info
Thu 28
8:00 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Pembroke Kings 3
@ Barry's Bay Bears
U18H-AS-3
Barrys Bay PJYCC
0-2
Game Details
Venue Info
Fri 29
8:00 PM
Playoffs - B Division
HOUSE • Under 18
Arnprior Packers
@ Petawawa Patriots 2
U18H-BG-3
Petawawa Civic
3-2
Game Details
Venue Info
Sat 30
7:15 PM
Playoffs - A Division
HOUSE • Under 18
Deep River Knights
@ Petawawa Patriots 1
U18H-AG-4
Petawawa Civic
0-1